Adıyaman Belediyesi Kuzey Çevre Yolu’nda Asfaltlama Çalışmalarını Sürdürüyor

Adıyaman Belediyesi Kuzey Çevre Yolu’nda Küçük Sanayi Sitesi’nin yan tarafında ki kısmında asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

Şehrin ulaşım sorununu ortadan kaldırmak adına Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapımı aralıksız devam eden Kuzey Çevre Yolu’nun Küçük Sanayi Sitesi’nin yan tarafında bulunan kısmında asfaltlama çalışmaları devam ediyor.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, “Kuzey Çevre Yolunda yürütülen çalışmalarımızı yerinde incelemek adına burada bulunuyoruz. Bu yol güzergahında asfalt çalışmalarımızı tamamladıktan sonra bölgede ciddi bir trafik rahatlaması sağlanacak. İnşallah olağanüstü bir durum olmazsa bu ay sonuna kadar yolu ulaşıma açmayı planlıyoruz. Tabi çalışmalar sonlandıktan sonra daha önce kısmen başladığımız Kuzey yolu Azerbaycan Caddesi ile birlikte ulaşımda büyük bir rahatlama olacak. Ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyorlar. Her birinin emeklerine sağlık” diye konuştu. – ADIYAMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x